Umut Boya Vernik San. ve Tic. A.Ş.

Hakkımızda

Umut Boya Vernik Sanayi Ticaret A.Ş. 1984 yılında, İstanbul’da kurulmuştur. Şirketimiz her zaman müşteriyi ön plana koyan anlayışıyla üstün hizmet vermeyi kendine misyon edinmiştir.


Şirket vizyonu ise genişletilmiş dağıtım ağıyla, sistemli organize ve otomatize edilmiş depolama sistemleriyle birlikte pazarlama ve satış şirketi haline gelmektir. Bu anlayışla, 1984 yılında parekende oto boyaları satışı ile başlayan firmamız, 1991 yılında ÇBS, Dewillux, Dekor ürünlerinin distribütörlüğünü de bünyesine katarak toptan satışa geçmiştir. Böylelikle mobilya ve inşaat boyalarınında sektörde tedarikçisi olmuştur.


Yaklaşık 25 yıllık ÇBS distribütörlüğünün ardından şirketimiz 2016 yılında Marshall Boya ile anlaşarak İstanbul Avrupa yakasında Marshall ürünlerinin ana dağıtıcılığını üstlenmiştir. Şu anda 1000 noktayı aşan müşteri profiliyle Umut Boya, Marshall ürünlerinin yanı sıra Dekor, Hassan, Soudal, Atlas, Dewillux ürünlerininde dağıtıcılığına devam etmektedir. Şirketimizin en büyük referansı ise pazardaki müşterilerimiz ve onlara verdiğimiz karşılıklı güven duygusudur.


TİCARET ÜNVANI:

Umut Boya Vernik Sanayi ve Ticaret A.Ş.


MERKEZ ADRESİ :

İkitelli O.S.B. Mahallesi, Hürriyet Bulvarı,

ENKOOP San. Sitesi, A Blok 74/1,

Başakşehir/İstanbul

Tel : 444 8688